sobota, 12 lipca 2008

Newsweek.pl odkrywa odkryte

10 lipca w portalu Newsweeka napisano o Norbercie Wojnarowskim, który jest współwłaścicielem spółki AOW Progres (pełna nazwa brzmi Agencja Obrotu Wierzytelnościami Progres) zajmującej się odzyskiwaniem wierzytelności służby zdrowia. Jego podpis znajdował się pod projektem ustawy o Zakładach Opieki Zdrowotnej zgłoszonym w Sejmie.

O Wojnarowskich pisałem już w listopadzie ubiegłego roku, dziewięć miesięcy temu.

Ile czasu trzeba było poświęcić, by "odkryć" niebezpieczne związki posła Wojnarowskiego? Przypomina się Gazeta Wyborcza i jej półroczne "dziennikarskie śledztwo" w sprawie Rywina.

8 lipca 2008 serwer obsługujący mojego bloga odnotował znaczny wzrost zainteresowania blogiem wśród użytkowników łącz internetowych należących do Polkomtel S.A. Czy osoby piszące dla portalu newsweek.pl korzystają z usług tego operatora?

Newsweek powinien podać do publicznej wiadomości, że to KlientNaszPan pierwszy napisał w Internecie o działalności Wojnarowskich w obszarze długów służby zdrowia. Czy zespół redakcyjny Axela Springera będzie miał odwagę to przyznać?

P.S. Odsyłacze do poszczególnych wpisów z mojego bloga, w których wspominałem o interesach Wojnarowskiego na długach placówek służby zdrowia

Głównie ten:

Polityka i biznes w dolnośląskiej PO

a w nieco mniejszym stopniu następujące wpisy:

Szpital w Lubinie

Szwindel z Gryfami

Schetyna w Lubinie

Dolnośląski układ PO

Brak komentarzy: