poniedziałek, 3 grudnia 2007

Grzegorzu Schetyno, nie idź tą drogą!

Grzegorz Schetyna poszedł w zaparte i zamknął swoją witrynę internetową. Jest niedostępna co najmniej od 23 listopada, czyli od 10 dni. Czego się pan obawia, panie ministrze spraw wewnętrznych i administracji? Chyba nie lęka się pan dostępu obywateli Rzeczypospolitej do pańskiego dorobku z ostatnich paru lat? Niech pan nam nie zabiera informacji o swoich poczynaniach i dokonaniach. Apeluję.

Cóż takiego niewygodnego było w tej witrynie? Zdjęcia? Odnotowane niektóre spotkania z posłanką Beatą Sawicką? Pańska działalność na Dolnym Śląsku? Pańskie wypowiedzi dotyczące polityki krajowej i zagranicznej?

Niech pan nie postępuje tak, jak pański protegowany Norbert Wojnarowski z Lubina, który w ostatnich wyborach został posłem na Sejm. Wojnarowski zamknął swoją poprzednią witrynę

Informacja o witrynie internetowej Norberta Wojnarowskiego, www.wojnarowski.net.pl, Platforma Obywatelska, PO, Civic Platform, Norbert Wojnarowski home page

i przesiadł się do nowej witryny www.wojnarowski.eu. Nieładnie. W nowej witrynie nie ma prawie nic o jego przeszłości. Jest nowy europejski człowiek. Dożynkowy biesiadnik. Nowo narodzony poseł. Dziecko szczęścia.

Czekamy na ponowne udostępnienie witryny internetowej Grzegorza Schetyny.

List do redakcji Naszej Polski

Szanowna Redakcjo,

po plagiacie Jacka Sądeja w numerze 48 Naszej Polski z 25 listopada 2007 uznałem, że lepiej będzie oszczędzić Państwu czasu i wysiłku kopiowania z mojego bloga. Zatem przesyłam Państwu bezpośrednio mój najnowszy wpis dotyczący kontaktów Pitery z Sawicką.

Z poważaniem,

Klient Nasz Pan

Jacek Sądej i plagiat w tygodniku "Nasza Polska"

Jacek Sądej dokonał plagiatu z mojego bloga w artykule opublikowanym 25 listopada 2007 w numerze 48 (618). Natrafiłem nań przypadkiem w Google.

Sądej opublikował ten artykuł także w pewnym "niezależnym" portalu. Na razie odsyłaczy nie podaję, żeby nie wspierać plagiatorów. Opublikował treści, które publikuję od ponad miesiąca.

Zawiadomiłem redakcję o plagiacie.