czwartek, 17 stycznia 2008

Skok platformiarzy na unijną kasę

Jarosław Kaczyński, aol.pl, fundusze UE

PO rwie pieniądze unijne razem z polityczną podszewką. Nawet spotkania informacyjne PO organizuje w biurze poselskim, żeby wyborcy, jak psu Pawłowa, dotacje unijne kojarzyły się z Platformą.
10.04.2007 (Bolesławiec)

W ubiegłym tygodniu w Bolesławcu odbyło się spotkanie szkoleniowe w ramach cyklicznych konsultacji udzielanych przez specjalistów ds. funduszy europejskich. W biurze posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Protasiewicza spotkali się miejscowi przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem na swoją działalność dofinansowania ze źródeł europejskich.

(...)
Kolejne spotkanie szkoleniowe przewidziane jest na koniec kwietnia. Odbędzie się ono w Brzegu. Osoby zainteresowane udziałem lub organizacją konsultacji ze specjalistami ds. funduszy UE prosimy o kontakt bezpośrednio z biurami poselskimi.
Podkreślmy ostatnie zdanie:
Osoby zainteresowane udziałem lub organizacją konsultacji ze specjalistami ds. funduszy UE prosimy o kontakt bezpośrednio z biurami poselskimi.
Spotkania dotyczące funduszy europejskich absolutnie nie powinny odbywać się w biurach poselskich. Fundusze unijne nie są domeną partyjną. Platforma Obywatelska próbuje dokonać swoistego skoku na kasę unijną i jej zawłaszczenia.