wtorek, 16 czerwca 2009

Zaciekły atak Wyborczej

Gazeta Wyborcza prowadzi kampanię agresji nasyconą słowami przemocy przeciwko polskim sportowcom. Jest to część całej kampanii przeciwko Polsce, przeciwko sukcesom Polaków.

16 czerwca 2009

Gazeta Wyborcza kontynuuje swoją kampanię agresji przeciwko siostrom Radwańskim, 16 czerwca 2009


Agnieszka Radwańska po prostu wygrała mecz ze swoją siostrą Urszulą.

Jeśli jest wzmianka o Rosjance, Wyborcza koniecznie podkreśla urodę.
9 czerwca 2009


A 17 czerwca 2009 Wyborcza znów atakuje. Serbka Ivanović (Serbia jest sojusznikiem Rosji) przegrała mecz w pierwszej rundzie turnieju, ale za to ubloid podkreśla, że sesja zdjęciowa była śliczna:



I znów 17 czerwca 2009. Po południu Wyborcza w ataku propagandowym używa Rosjanki Kurnikowej:



Wre głuchy rytm roboty. Cała propaganda całą dobę.

A 18 czerwca 2009 atakują słowem "horror". Zgodnie ze schematem.


23 czerwca 2009
W tytule pojawia się słowo "złość". Z treści artykułu wynika, że sędziowie sędziowali niesprawiedliwie i kilkakrotnie podjęli decyzje ewidentnie niesłuszne. Ojciec Agnieszki stwierdził

Ale pierwszy set mógł być wygrany jeszcze szybciej, tylko że nie popisali się sędziowie, którzy kilka razy skrzywdzili Agnieszkę - mówił tuż po meczu trener Robert Radwański.


Kolejny atak Wyborczej na wizerunek Agnieszki Radwańskiej. A co piszą o Domachowskiej? Że prawie najpiękniejsza. Konsekwentna propaganda wspierająca Domachowską, Rosjanki i Serbkę Ivanović.

Ostatni obrazek bardzo dobrze ilustruje bełkot ubloidu. To rzekomo rubryka sportowa. A nie ma w niej praktycznie nic na temat sportu.

Sport traktowany jest w ubloidzie jako narzędzie walki propagandowej. Tak samo jak w partii komunistycznej. Jedynie środki wyrazu są nieco inne.