czwartek, 22 stycznia 2009

Ubloid, tenis, funkcjonariusz Fąfara

Bełkot funkcjonariusza Fąfary. Bezsensowny artykuł w blogu w portalu Rzeczpospolitej ma na celu jedynie wciskanie czytelnikom negatywnych skojarzeń słownych z postacią Agnieszki Radwańskiej. W normalnych gazetach, w normalnym świecie tak się po prostu nie pisze.

Fąfara wykonuje atak na osobę Agnieszki Radwańskiej i na całą rodzinę Radwańskich.

To samo robią funkcjonariusze Gazety Wyborczej i Dziennika.

O tenisistkach Serbii i Rosji piszą zupełnie inaczej.

Ubloidy prowadzą ostrą walkę z rodziną Radwańskich. Na ostatnim z trzech obrazków fragment strony głównej portalu GW. Równie bezsensowny, jak wpis Fąfary. Idiotyzmy obrażające każdą z trzech postaci. Ich głównym celem jest zniszczenie wizerunku Agnieszki Radwańskiej, wzoru sukcesu dla tysięcy młodych Polek. Dziewczyny ciepłej, uśmiechniętej, odważnej, silnej.

W normalnych mediach każda taka postać promienieje siłą swojego sukcesu i wizerunku. Sukces wspiera sukces. Społeczeństwo, w którym coraz więcej silnych osobowości i całych rodzin odnosi sukces dzięki wytrwałej pracy, jest zagrożeniem dla środowiska ubloidów. Oni walczą z Polską i jej sukcesem. Sukces Polski to porażka ubekistanu. Ubloidy zaciekle walczą z Polakami pracującymi na swój sukces.
Z portalu gazeta.pl: