piątek, 18 września 2015

Metody mordu społecznego

Z mojego listu wysłanego do władz państwowych 23 lutego 2014
---------------------------------------------------------------------
 
Jesienią 2011 i wiosną 2012 dokonano próby zamordowania mojej żony metodami tajnych służb komunistycznych. Próbowano zlikwidować także mnie i naszą córkę. Działania te dotyczyły spraw nadzorowanych przez trzy różne ministerstwa: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, Najwyższe władze państwowe otrzymały obszerną dokumentację na ten temat oraz dodatkowe szczegółowe wyjaśnienia.

Co mam zrobić ja, teoretycznie obywatel polski, teoretycznie dysponujący pełnią praw obywatelskich, aby zaprzestano znęcania się nade mną i moją rodziną? Aby zaprzestano fałszowania dokumentów dotyczących mnie i mojej żony? Aby zaprzestano dezinformacji wobec nas? Aby udostępniono nam dokumenty, o udostępnienie których prosiliśmy?

Czy możecie mi Państwo wyjaśnić, dlaczego w Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), grożono mi "daniem po łapach", kiedy dysponując upoważnieniem mojej żony, próbowałem zapoznać się z dokumentem, do którego długo odmawiano jej dostępu? Troje prawników CEA i dyrektor CEA zaatakowało mnie słownie, kiedy próbowałem w ciszy i skupieniu zapoznać się z dokumentem i skopiować do swojego notebooka jego treść. Wcześniej odmówiono wydania jego kserokopii, choć nie jest to dokument tajny. Była to oczywiście kolejna prowokacja, ulubiona metoda aparatu państwa totalitarnego. Totalitaryzm ten został oczywiście przekształcony i zaadaptowany do nowych warunków po roku 1990.

Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z represjami z przyczyn politycznych, o czym władze również zostały poinformowane. Tym samym kontynuowana jest wobec naszych rodzin polityka ludobójstwa społecznego, zapoczątkowana przez bolszewicką Rosję. Są to metody tortur psychologicznych prowadzące do mordu społecznego. Są one narzędziem likwidacji ludzi wolnych, myślących niezależnie i krytycznie. Zjawisko to jest starannie ukrywane przed społeczeństwem.

Wojskowe obchody rocznicy urodzin Lenina

Lenin i Polska, rocznica urodzin Lenina


W rocznicę urodzin Lenina Warszawski Okręg Wojskowy tradycyjnie organizował "Dni Leninowskie". Zwykle rozpoczynano ich obchody w Krakowie i w Poroninie, ponieważ tam mieszkał Lenin podczas pobytu w Polsce. W uroczystościach 110 rocznicy w 1980 roku udział wzięły: aktyw Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, członkowie Komsomołu z Północnej Grupy Wojsk Armii Radzieckiej i aktyw ZSMP 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej.

Był tam zastępca dowódcy Warszawskiego Okręgu Wojskowego do spraw politycznych gen. brygady dr Jan Socha, sekretarz Komitetu PZPR WOW płk mgr Aleksander Murynowicz, wiceprzewodniczący Zarządu Głównego ZSMP, przewodniczący Rady Młodzieżowej LWP ppłk mgr Michał Izdebski. Obecny był także przedstawiciel Zarządu Politycznego Północnej Grupy Wojsk Armii Radzieckiej kpt. Jurij Abrosimow (Yuri Abrosimov wg transkrypcji używanej w języku angielskim). Prócz tego udział wzięli przedstawiciele Rad Młodzieżowych okręgów wojskowych, rodzajów sił zbrojnych i uczelni wojskowych.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie pod pomnikiem Lenina w Poroninie legitymacji kandydackich PZPR wyróżniającym się słuchaczom uczelni wojskowych (Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności i Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Chemicznych) i żołnierzom zasadniczej służby wojskowej.