środa, 28 listopada 2007

U Schetyny remanent

W witrynie www.schetyna.pl wciąż remanent. Czyżby "padł" serwer, podobnie jak Tomaszowi Lenzowi, posłowi PO z Torunia? Tomasz Lenz umieścił w swojej witrynie komunikat

Awaria serwera - przerwa w działaniu strony

W związku z awarią serwera i koniecznością przenoszenia strony na inny, strona tomaszlenz.pl nie mogła być aktualizowana. Konsekwencją tego faktu jest też chwilowy brak archiwalnych aktualności, które zostaną umieszczone w dalszym toku działania strony.
U Lenza "wyczyściło" wszystkie informacje odnośnie jego działalności w V kadencji Sejmu. Zostały nic nieznaczące wstawki z końcówki kadencji. A przecież napisał wspólnie z Beatą Dorotą Sawicką 31 interpelacji. Tego Lenz chyba nie powinien się wstydzić? No bo czego? Aktywności poselskiej?

Lenz obiecał
Konsekwencją tego faktu jest też chwilowy brak archiwalnych aktualności, które zostaną umieszczone w dalszym toku działania strony.

Ale słowa nie dotrzymuje. Całkowity brak informacji o działalności w V kadencji Sejmu. Ledwo kadencja minęła, a już poseł jak nowo narodzony, bez przeszłości. Bez archiwalnych aktualności. Archiwalne aktualności. Piękne, niemal freudowskie.

Brak komentarzy: