czwartek, 13 grudnia 2007

Porażka porażki i prawda o prawdzie

Zajrzałem do bloga Prawda o Platformie, pod adresem http://prawdaoplatformie.blogspot.com. Kolejna zagłuszarka. W witrynie wyłącznie kopie bieżących artykułów z prasy centralnej.

Inna zagłuszarka to porazka.net, wzmiankowany w Rzeczpospolitej z 30 października jako krytyczny wobec PO. W witrynie są jedynie kopie bieżących artykułów z prasy centralnej i parę komentarzy, czyli to, co wszyscy zainteresowani znają i co jest zupełnie niegroźne dla PO. Ostatni wpis z 12 listopada. Jakby tego było mało dodano odsyłacze do kilku witryn komercyjnych. Być może związanych z wykonawcami witryny.

Barbara Kamińska z Rzeczpospolitej jest albo bardzo naiwna, albo popiera Platformę, informując o blogach, które są zagłuszarkami. Te blogi i witryny rzekomo krytyczne wobec PO mogą być dziełem sympatyków PO.

W gazecie Polska The Times opublikowano podobną listę zagłuszarek. I w Gazecie Pomorskiej. Zwolennicy PO się spisali, a tzw. dziennikarze?

Wysyłam ten wpis także pani Kamińskiej z Rzeczpospolitej, która prowadzi swój blog w Salonie 24 i deklaruje tam, że jest przeciw fałszerstwom. Naprawdę jest pani przeciw fałszerstwom? Radzę to przemyśleć.

Deklaracja Barbary Kamińskiej, dziennikarski działu krajowego Rzeczpospolitej

Brak komentarzy: