środa, 10 czerwca 2015

Kłamstwo założycielskie Obozu Koncentracyjnego Polska

Komunikat 19, 4 maja 2015

25 lutego na adres kancelarii premiera i prezydenta oraz do grupy osób powszechnie znanych w życiu publicznym wysłaliśmy następujący list.


Kłamstwem założycielskim republiki stalinowskiej, którą teraz zarządzacie, jest odpowiedź Stalina na pytanie Władysława Sikorskiego o los polskich oficerów. Wiecie, jakie było pytanie Sikorskiego i wiecie, jaka była odpowiedź Stalina. Cała reszta, aż do dnia dzisiejszego, jest tylko logiczną konsekwencją tamtego kłamstwa. Codziennie dajecie na to dowody.

5 marca 2015 ok. 19:50 w wieczornym dzienniku telewizyjnym w telewizji publicznej padło stwierdzenie, że kłamstwo katyńskie było kłamstwem założycielskim Polski Ludowej.

Jest to zdanie fałszywe, ponieważ jest sprzeczne z dzisiejszą rzeczywistością i z niedawną historią. Powtórzmy to jeszcze raz.

Kłamstwo Stalina w odpowiedzi na pytanie o los polskich oficerów jest kłamstwem założycielskim Obozu Koncentracyjnego Polska. Jest ono codziennie odtwarzane i powtarzane na różne sposoby we wszystkich dziedzinach życia. Łatwo je zauważyć w polityce kadrowej obozu. Kadry decydują o wszystkim. Кадры решают все!