piątek, 19 czerwca 2015

List do Premiera z 20 kwietnia 2012

Następujący list wysłałem 20 kwietnia 2012 do premiera rządu.

20 kwietnia 2012

Szanowny Panie Premierze,

To, że obóz rządzący prowadzi wojnę ze wszystkimi Polakami, którzy stają w obronie demokracji i wartości, które były ważne przez tysiąc lat polskiego państwa, wiem już od dłuższego czasu. Długo nie mogłem w to uwierzyć. Dziś nie mam wątpliwości.

Robicie to samo, co robili wcześniej komuniści.

Ja i moja rodzina jesteśmy podludźmi w kraju, za wolność którego moi dziadkowie, rodzice i wielu innych członków naszej rodziny było więzionych w komunistycznych więzieniach i w obozach koncentracyjnych po zakończeniu drugiej wojny światowej. Nie wątpię, że doskonale Pan sobie zdaje sprawę z tego, że zarządza krajem, w którym panuje "porządek" w stylu bolszewickim. „Demokracja” to w dzisiejszej Polsce tylko niepoważne dekoracje. Wasz system zniszczy każdego, kto wierzy w godność człowieka i podstawy demokracji.

Jesteście damskimi bokserami. Proszę zapoznać się z dokumentacją, jaką moja żona dostarczyła do [...] 6 marca 2012. Wasi czynownicy bezwzględnie niszczą to, co w Polsce najcenniejsze. Dziadek mojej żony był oficerem polskim w II Rzeczypospolitej. Był więźniem Kozielska i Griazowca w Rosji sowieckiej i Urzędu Bezpieczeństwa w PRL. Dzisiaj wasi czynownicy niszczą wzorowego i oddanego pedagoga, jakim jest moja żona. Stworzyliście system, który szybko i sprawnie likwiduje każdego, kto ma honor i godność, kto staje w obronie prawa i rozsądku. Zatwierdzicie każde kłamstwo, każdy fałsz. Pod tym względem nic was nie odróżnia od systemu komunistycznego.

Godność i honor człowieka, to muszą być dla was straszne słowa, bo strasznie się ich boicie.

Piszę w skrócie, hasłowo, bo na dłuższy wywód po prostu nie chcę tracić czasu. Gdyby jednak chciał pan autentycznie naprawiać wyrządzone zło, jestem do dyspozycji. Szczegółowo opowiem Panu, jak wasz aparat przemocy niszczy najbardziej ambitne jednostki. Schematy sadyzmu są identyczne ze schematami państwa komunistycznego. Stąd prosty wniosek, że nastąpiła tylko zmiana dekoracji, ale wojna z Polską trwa nadal.

Komu służycie?

Przed kim udajecie demokrację?

Dzisiejsza Polska jest krajem ponurym, bez przyszłości dla ludzi uczciwych.

Z poważaniem,
[-]

Premier na list nie odpowiedział. Prowokacje i prześladowania naszej rodziny nie ustały. Trwają nadal.